Pokud k tomu dospěji touto metodou tak je to samozřejmě ideální stav, často ale člověk může číst jak 10,5 je k ničemu, že to má energii malorážky atd…
1 Líbí se
skoda ze to nidko nerekl speslakum co maji 10,3. @risa2000 to sepsal hezky.
Jj já to netvrdím, jen říkám co slyším kolem sebe a nesouhlasím s tím. Jinak také souhlas, že je to hodně o úchopu.
2 příspěvky byly odděleny do nového tématu: Tlumiče hluku
5 příspěvků bylo odděleno do nového tématu: Střelivo proti dronům
Borci, dejte si antidronové střelivo a tlumiče do jiného vlákna.
Myslím, že „Jaké AR-15“ je dostatečně srozumitelně definované téma a mohlo by zůstat srozumitelné i nadále.
2 Líbí se