Vtipy, sranda, zábava

Maruš, co bys dělala, kdybych vyhrál ve Sportce?

Vzala bych ti půlku a odstěhovala se…

Tak super, vyhrál jsem stovku, tady máš pade a běž!

Nenechte si od nikoho rozmluvit, abyste dali 10 tisíc za novou zbraň. Těch 17 tisíc bude nejlepších 27 tisíc, jaké jste kdy utratili.

6 Líbí se

Nějak v tom nevidím ty „Vtipy, sranda, zábava“.

Abych nebyl OT:

3 Líbí se

3 Líbí se

Drzi to zero?

2 Líbí se

1 Líbí se
3 Líbí se

Nad timhle jsem kdysi premyslel…

Prej musis zahodit nejakej kus obleceni coz te rozpohybuje. Snad nekazim vtip

Kdyby to byla vetsi hala, tak by po takovem striptyzu zbyla radka obleceni, jako na snure…

1 Líbí se

Ted mi doslo, proc je u deti v pokoji porad rozhazene satstvo. Proste se potrebuji pohybovat po mistnisti…

3 Líbí se

Moravák v USA, chce ochutnat vyhlášenou whisky, jde do baru a poručí si. Barman hned pozná cizince, tak to na něj zkouší před štamgasty:

  • hele, dám ti celou flašku a jestli ji dokážeš vypít na ex, tak nemusíš platit
  • chlap si to nechá zopakovat, jestli dobře rozuměla a říká .. tak jo, napřed si na chvilku odskočím
    Barman souhlasí, chlap odejde.
    Za 10 minut je zpět, dostane flašku, barman ji přede všemi otevře, podá, Moravák vyžahne a spokojeně usedne.
    Barman v šoku: „Nikdy bych nevěřil, že to dokážeš!“
    chlap: „Já jsem taky znejistěl, tak jsem si to byl napřed vyzkoušet v baru naproti“
4 Líbí se

TIGem by to nebylo tak zaprskaný.

Když jsme u toho svařování:

Volný překlad: „Vezmeš každou pátou pistácii a pořádně ji za(s)vaříš“.

1 Líbí se

1 Líbí se