Maruš, co bys dělala, kdybych vyhrál ve Sportce?
Vzala bych ti půlku a odstěhovala se…
Tak super, vyhrál jsem stovku, tady máš pade a běž!
Maruš, co bys dělala, kdybych vyhrál ve Sportce?
Vzala bych ti půlku a odstěhovala se…
Tak super, vyhrál jsem stovku, tady máš pade a běž!
Nenechte si od nikoho rozmluvit, abyste dali 10 tisíc za novou zbraň. Těch 17 tisíc bude nejlepších 27 tisíc, jaké jste kdy utratili.
Prej musis zahodit nejakej kus obleceni coz te rozpohybuje. Snad nekazim vtip
Kdyby to byla vetsi hala, tak by po takovem striptyzu zbyla radka obleceni, jako na snure…
Ted mi doslo, proc je u deti v pokoji porad rozhazene satstvo. Proste se potrebuji pohybovat po mistnisti…
Moravák v USA, chce ochutnat vyhlášenou whisky, jde do baru a poručí si. Barman hned pozná cizince, tak to na něj zkouší před štamgasty:
TIGem by to nebylo tak zaprskaný.