Vtipy, sranda, zábava

Zakládám klasický thread, který by IMHO neměl chybět na žádném fóru. Sice by se pro něj asi hodil nějaký jiný chlívek jak “Obecné” (třeba vytvořit sekci “OFF-TOPIC” nebo “Volná diskuse”, kde by mohly být thready ne přímo spojené se zbraněmi a šoupnout to tam - páč tady mě to nutí dát k threadu nesmyslný štítky…).

A rovnou dávám co mě v poslední době rozesmálo - je to trošku černý humor, ale věřím, že i Ozzy by se zasmál:

2 Líbí se

Chuck Norris II.

2 Líbí se

Hele Murphy, že se nezmíníš, že tě načapali na výletě v americe!

1 Líbí se

Ja tohle chtel, ale:

  • .22 short mi prislo uz opravdu malo a
  • musime skryte. K cemu by pak takova padrada byla… 8-(
1 Líbí se

Zatím teda nic moc, přidám tedy jeden letitý absurdní, nicméně mnou oblíbený:

Jeden suchej, ale můj :grin:

1 Líbí se

Video, kde verbíři honí chlapa a nedostanou se přes dveře. To mi připomnělo klasické české vtipy o policajtech.
Takové ty, jak dostanou kouli a kostku a mají stěnu s kruhovým a hranatým otvorem. Dva vzali pro nadprůměrnou inteligenci a jednoho pro nadprůměrnou sílu.

Britský airsoft :smiley:

3 Líbí se

2 Líbí se

Jsi je tam klidně mohl nechat, kdyby u prvního někomu nedošlo :smiley:

A přesně zde schopnej nechat chlap rozum, úspory, barák, auto a psa.

  • ten můj furt jen řve, neustále nasranej a tvůj je pohodě, hodnej, příjemnej. Co mu dáváš, že je tak bezvadnej?

  • nažrat a zaprcat.

Psa neee​:joy::joy:

V sekci vtipy není diskuse!

1 Líbí se

1 Líbí se