Testovací post voting topic

post voting test

6 Answers

6

Je to mišmaš CZ/EN. Dokonce i v okně odpovědi…

Jde o novou funkci zařazenou do core Discourse. Očekávám, že to bude brzy přeloženo komunitou kolem překladů. Pokud ne, měli bychom mít možnost si to přeložit sami.

Ručně jsem přeložil co chybělo, kdybyste ještě něco nepřeloženého našli budu rád když mě upozorníte.

Pořád ještě straší ta anglická hláška v nových:

Mělo by to být přeloženo.

Aha, tak v administraci je textový řetězec přeložen nyní správně, ale stále se tam zobrazuje anglická hláška.

Pravděpodobně je to hardcoded do šablony. S tím asi nic neudělám.

Hardcoded to nebude, páč už to vypadá u mě OK:

Aha, tak paráda, mě se asi ukazovala nějaká verze z cache.