Nějaké zkušenosti s tureckými 2011 Tisas, k prodeji třeba zde 2011 DS - prodej-zbrani.cz ?
Střílel jsem z toho, je to překvapivě dobrý. Můj kamarád má dva, střílí je na LOSu a IPSC závodech. je mega spokojený. za ty prachy vyloženě hodně a hlasitý muziky.
Jasně, není to spasovaný jako 2011 za kilo, ale spoušť je prostě lahoda, hezky se to chová a dobře to vypadá.
Údajně to chce vybrat si kus na prodejně, protože se váhy spouště mohou z továrny lišit, tak si vybrat, co je ti příjemný.
Tady jeho mazlik:
1 Líbí se
