Obecné vlákno k novinkám v projektu https://streleckamapa.cz
Pro info - OSZBM - Praha venkov na Karlíně už není a musí se chodit jen na Sdružení (respektive mě tam odkázali, nevím jestli fungují další OSZBM v Praze), tak jestli nezvážit odstranění. Za mě škoda, rád jsem chodil do Karlína, ale holt to tak už bude. Naopak Sdružení za mě zatím spíš negativní zkušenosti, ale to patří jinam.
Smazáno z mapy, chvíli to ještě může viset v cache.
1 Líbí se
