Pistole Detonics .410 E1

Ahoj, vlastníte ji někdo a jaké máte zkušenosti s ní. Splnila očekávání? Dík.

Zdar, nemám, ale bude to jako “ostatní” zbraně na sebeobranu v ráži .410ga. :wink:

Někdo tomu na chuť příjde, ale tady v ČR to moc nefrčí (stejně jako revolvery Judge a Governor).

V USA frčí derringer Snake Slayer se seobrannou municí - broky + bugshoty např. pro ženský pro případ pokusu o znásilnění. Tady to postrádá smysl zejména kapacitně, jedině snad ta klasická perkusní verze pro neržitele ZO.

Ahoj, dík za odpověď. Taky mám dojem, že je to jaksi exotika a tipuju, že ji tady z fóra nikdo nemá. No, zkusil jsem to…..Zdarec.