Ahoj, vlastníte ji někdo a jaké máte zkušenosti s ní. Splnila očekávání? Dík.
Zdar, nemám, ale bude to jako “ostatní” zbraně na sebeobranu v ráži .410ga. ![]()
Někdo tomu na chuť příjde, ale tady v ČR to moc nefrčí (stejně jako revolvery Judge a Governor).
V USA frčí derringer Snake Slayer se seobrannou municí - broky + bugshoty např. pro ženský pro případ pokusu o znásilnění. Tady to postrádá smysl zejména kapacitně, jedině snad ta klasická perkusní verze pro neržitele ZO.
Ahoj, dík za odpověď. Taky mám dojem, že je to jaksi exotika a tipuju, že ji tady z fóra nikdo nemá. No, zkusil jsem to…..Zdarec.