Karlik
1
Tak je tu nějaký majitel pistole Beretta,ideálně vzoru 92? Je lepší starší kus nebo modernizované/nové verze? Tento kousek mi pořád nějak uniká. 
Prý na některých praskaly kyvné závory, tak nevím, zda se to vyplatí pokoušet. 
Ano, i Beretta může chybovat, ale v brokových zbraních topka. 
DPS
2
Mě na tom přijde hrozivě špatně umístěná ta pojistka.
Karlik
3
Tak možná jo, ale vezmi si, jak stará koncepce to je.
Pokud by ta kyvka tak Nepraš malá, byla by to asi jedna z nejspolehlivějších pistolí.
On i ten starý Tomcat 3032 má něco do sebe, ale zase praská rám, jelikož je dělaná na čajíčky, paradoxně S&B jsou tučný. 