3D tisk - tisknete?

Pozná někdo o co jde případně i konkrétní model?

Revolver bude nějaký SAA v 357 Magnum. Podle té mušky a hledí nějaký target model, možná Ruger New Model Blackhawk. Co je ta tištěná věc nemám ale nejmenšího tucha… :wink:

Nezkoušel jste někdo tisknout dno zásobníku, konkrétně by mne zajímalo G17 a G43X, v jiné barvě než černé? Takové červené dno by na první pohled odlišilo, že v něm mám napáskované S2 střelivo

Tisk doma to neni, ale nedavno jsem narazil na tohle:

A treba na Arexy jsou sehnatelne hlinikove eloxovane v ruznych barvach. Glocky budou urcite taky.

2 Líbí se

Co zkusit pohledat Tyrant CNC botku? Určitě to někdo udělal i z plastu nebo to dokáže. :wink:

Tyhle botky jsou, ale mi jde o plochá dna. V dávných dobách je někdo měl, zkoušel jsem před mnoha měsíci možná už roky, ale bez odezvy

Tak zkus 3dcults, Printables, Thingiverse či GrabCad library.

Nebo oslov a podpoř našince:

Přemek mne taky napadl, nam od něj nějaké drobnosti, jen jsem se zeptal v tématu k tisku jestli někdo už netiskne…