Tipy na komisni kousky

Beareka se utrhla ze retezu, krasna 60 i s krabickou. Drazsi nez byva k videni, ale zrejme jde o hezky kousek s kompletnim balenim?

https://www.beareka.cz/revolvery/revolver-smith-wesson-m60-nerez.htm

Objednáno. :slightly_smiling_face:

2 Líbí se

Skvela volba, budes spokojen.

1 Líbí se

https://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/827326-pazba-cz457-lrp/

Sotva člověk nainstaluje 3D tisknutou stavitelnou botku do původní plastové pažby, objeví se tohle :upside_down_face:

1 Líbí se

Tuhle zbraň jsem nikdy neměl v ruce, ale mám pro ni nějaké zvláštní místo v srdci sběratele a ejhle - zdá se, že tady ji mají za pěkný peníz.

1 Líbí se

Norinco m305 za necelych 12 k

1 Líbí se

Mám to obdobně. Že sem vůbec do tohoto vlákna lezu, mám potom vždy svrbění… :smiley:

3 Líbí se

SVT 40 - dřív jich bylo všude dost za pár peněz, poslední roky se to často vyšplhalo do imho nesmyslných částek. Tady ovšem leží jedno za 12,5 k. Jako vždy - u lákavé nabídky je potřeba poctivě prověřit stav kupované zbraně..

Tohle sem dávám spíš jako zajímavost, Sten MK2 za 25k.

Je to asi krám, ale tak nějak jsem čekal, že to bude stát víc.

https://www.beareka.cz/pusky/samonabijeci/puska-samonabijeci-sten-mk-ii-komise.htm

Pěkně spasovaná pistole s pěknou spouští, škoda, že už jsem pořídil jiného mazlíka.

1 Líbí se

Parádní revolver v .22 LR

Není to sice komise, ale přijde mi to jako skvělá nabídka. Úplně nová CZ P-09 s pouzdrem za 11 tisíc korun: CZ P-09 FULL SIZE + Pouzdro 4M - Habresto

Nemít už CZ P-07, jdu do toho.

Pokud se nepletu na prodej jsou pouze dva kusy, tak dlouho neváhejte

Ruger charger za 5k. Kradeu za bileho dne.

https://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/829303-ruger-charger/

jako dost mě mrzí že jsem se podíval teď, koupil bych to okamžitě. potřebuju zbraň k tlumiči :smiley:

1873 Pietta v .357 mag za 7k, udajne zanovni
https://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/830166-f-lli-pieta-357mag/

1 Líbí se

SW 10‐5 38speciál zánovní stav, 7k

https://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/830387-prod-m-sw-10-5-38special/

Tohle by jistě stálo za omrknutí… Já to mám naneštěstí daleko

https://www.hanykyr.com/p/llama-ix-9-raze-45-auto/

Divnoráže, ale jestli někdo přebíjíte tak možnost koupit kapesní 1911 od STI za 5,5k

1 Líbí se