No jo, ale to asi neni DAO. Vysypat Kevina nebo poctivy peti/sestiranak je neco jineho, nez skoro trojnasobek naboju z cezety SA/DA.
1 Líbí se
Na vliv délky hlavně trojčlenka nefunguje.
9Br nosím, když neunesu 9L. Byly doby, kdy jsem nosil jen 9Br a dokonce jím v Kevinovi i závodil. Při těžce nastavených železech jsem občas musel dát víc rychlých zásahů, abych železo sundal.
Žádné jhp/xrg jsem z Kevina nikdy nezkoušel. S tak malou hmotností a rychlostí střely asi ani není proč.
I v 9L nosím pomalou těžkou a měkkou střelu radši než cokoliv jiného. Stará škola?
Ja teď budu merit jak rychle letí 6,35 mm z CZ 36 tak jsme zvědavý.