Náboje 6.35/7.65 a 9 mm Browning

No jo, ale to asi neni DAO. Vysypat Kevina nebo poctivy peti/sestiranak je neco jineho, nez skoro trojnasobek naboju z cezety SA/DA.

1 Líbí se

Na vliv délky hlavně trojčlenka nefunguje.

9Br nosím, když neunesu 9L. Byly doby, kdy jsem nosil jen 9Br a dokonce jím v Kevinovi i závodil. Při těžce nastavených železech jsem občas musel dát víc rychlých zásahů, abych železo sundal.

Žádné jhp/xrg jsem z Kevina nikdy nezkoušel. S tak malou hmotností a rychlostí střely asi ani není proč.

I v 9L nosím pomalou těžkou a měkkou střelu radši než cokoliv jiného. Stará škola?

Ja teď budu merit jak rychle letí 6,35 mm z CZ 36 tak jsme zvědavý.